Teknik bir sıkıntıdan dolayı sipariş alamıyoruz.
So Geht's

1

Sol üst köşeden "Kategoriler" butonuna tıklayın ve bir kategori seçin

2

Bir ürün seçin

3

Burada gördügünüz dört adet butona tıklayarak iki dakikada istediğiniz bir ürünü tasarlayabilirsiniz

Bir motif seçin. Motif arşivimizde 5000 den fazla motif bulunmaktadır

Dilediğiniz bir yazı yazın

Efektli fontları kullanarak yazınıza ayrıcalık kazandırın

Kendi fotoğrafını veya görselini yükle. Yüklediğiniz fotoğraf 300dpi baskı çözünürlügünde olmalıdır

T-Shirt Baskısı

Senin Logon, Senin Motifin ve Senin Yazın 3 Adımda T-Shirt Baskısı

T-SHIRT TASARLA
Bir tişörtü nasıl tasarlarım? Shirtbaz Tasarım Sihirbazı ile birkaç dakika içinde Tişörtleri online olarak tasarlamanın ne kadar kolay olduğunu öğrenin. Bu videoda size çeşitli tasarım seçeneklerini gösteriyoruz.

Tişört - modern, rahat bir tarz için olmazsa olmaz.
Beyaz bir atletten bir moda aksesuarına kadar kişisel bir mesajın taşıyıcısıdır: Tişört uzun zamandan beri moda dünyasında sağlam bir şekilde yerleşmiş durumda. Başlangıçta saf beyaz olan ve yalnızca iç çamaşırı olarak giyilen, Marlon Brando ve James Dean'in beğendiği klasik tişört, popüler kültürde kariyer yaptı ve sonunda moda tasarımcıları tarafından keşfedildi. O zamandan beri, sayısız değişiklik geçirdi ve modern sokak giyiminin vazgeçilmez bir parçası oldu: renkli baskılar, ekstra kesimler ve göz alıcı motifler, Tişörtü tekrar tekrar canlandırıyor ve modacılara ilham veriyor. Daha da güzel olan, herkesin, kendi tasarladığı tişörtle yaratıcılığını konuşturması ve bunu yaşatıp göstermesidir. Çeşitli popüler, özgün tasarımlar arasından seçim yapma veya kendi resminiz veya logonuzla bir tişörtü güzelleştirme özgürlüğüne sahipsiniz. Birçok klasik yazı tipi arasında seçim yapmak veya her sözcüğü çarpıcı bir görsel motif haline getiren abartılı efekt yazı tiplerimizi kullanmak için bir metni - bir ad, deyim ya da sayı vb. gibi - birleştirebilirsiniz.

 

3 adımda online olarak kendi tişörtünüzü tasarlıyorsunuz

1.Tasarlanacak tişörtü seç-çeşitlerimiz kadın, erkek ve çocuklar için bedenlerin yanı sıra yuvarlak yakalı, V yakalı, kısa kollu veya uzun kollu gibi çeşitli kesimler içerir.
2.Kendi motifleriniz, resimleriniz, logolarınız veya metinleriniz ile kendi seçtiğiniz bir tişörtü tasarlayın veya 7000 motif ve birçok yazı tipinden birini seçerek tişörtünüzü tasarlayın
3.Sonunda doğru Tişört bedenini ve sipariş miktarını seç - hazır!

Her etkinlik için kişisel tasarımlı tişört

Kendi tasarımınız olan Tişört ile orada olduğunuzu birçok kez kolayca ve hızlı bir şekilde gösterebilirsiniz. Mesajınızı tişörtle verin: Shirtbaz'da çevrimiçi olarak eşleşen bir logo, fotoğraf veya sloganı olan bir T-shirt veya uygun bir logosu olan başka bir tekstilde tasarlayın - bunun için neredeyse her zaman bir etkinlik var:

Sonuç olarak, kendi kendine tasarlanmış bir tişörtle dikkat çekeceğiniz başka etkinlikler de var: Kişisel olarak yaratılmış motifli tişörtle bayramları kutlayabilirsin.

Mezuniyet Tişörtü

mezuniyet tişörtü olmazsa olmaz! Bu, mezuniyet eğlencesi, mezuniyet grubu mezuniyet balosu gibi etkinliklerin bir parçasıdır. Bu amaç için özel olarak tasarlanmış orijinal mezuniyet sloganlı tişört. mezuniyet tişörtünün tam bir başarı gösterebilmesi için, tişörtünüzü önceden Shirtbaz'dan istediğiniz renk ve boyutlarda sipariş edebilirsiniz. Elbette, tişörtler Shirtbaz üzerinden sipariş ederek size fiyat verilecek - ve toplu indirimlerimizde neredeyse % 50'ye kadar tasarruf edebilme şansınız var.

 

Bekarlığa veda tişörtü:

Kendi tasarımınız olan bekarlığa veda partisi tişörtü her bekarlığa veda partisinin vazgeçilmezidir. Shirtbaz'da erkek ve kadınlar için sadece tişört, şapka ve eşofman değil aynı zamanda bekarlığa veda partisi için popüler ve orijinal sözlerin tasarımı için de seçeneklerimiz mevcuttur.

Spor Tişört:

Spor ekibinizin, kulüp logosu ve her birinin kişisel arka numarası olan ve hala nefes alabilen yeni formalara mı ihtiyacı var? Burada yetişkinler ve çocuklar için çeşitli renk ve boyutlar bulabilirsiniz. Büyük maraton koşusu veya boş zamanlarında arkadaşlarınla futbol oynarken hiç fark etmez. Ya da büyük etkinlikten önce ve sonra giymek için ona uygun eşofmanları - Shirtbaz ile ekibiniz için doğru tişörtünüzü logonuzla hızlı ve kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Şirket Tişörtü:

Çalışanlarınızı, örneğin şirketinizin logosunu ve adresini gösteren, kendi tasarımınız olan şirket tişörtleriyle donatmak mı istiyorsunuz? Shirtbaz ile bu çok kolay. Birçok boyutta yazı tipi seçeneği bulacaksınız ve biraz daha asli ruhlu olmak istiyorsanız, ekibiniz için kısa kollu gömlek ve svetşört de tasarlayabilirsiniz.

 

Kulüp Tişörtü:

Kulübünüzün reklamını tişört üzerinden yapın! Kendi tasarımınız olan bir tişört, kulüp toplantılarında sadece taze renkler yaratmaz, aynı zamanda pazarlara ve kulüp toplantılarında ve kutlamalarda orijinal ilgiye dikkat çekersiniz. İrtibat kişilerini ve kulüp görevlilerinin isimlerini ayrı ayrı bastırmak, çevrenin ilgisini çekeceğine garanti ederiz.
Doğum günü ya da sevgililer gününde güzel bir söz veya fotoğrafla sizin için ne anlama geldiğini söyleyin.