Teknik bir sıkıntıdan dolayı sipariş alamıyoruz.
So Geht's

1

Sol üst köşeden "Kategoriler" butonuna tıklayın ve bir kategori seçin

2

Bir ürün seçin

3

Burada gördügünüz dört adet butona tıklayarak iki dakikada istediğiniz bir ürünü tasarlayabilirsiniz

Bir motif seçin. Motif arşivimizde 5000 den fazla motif bulunmaktadır

Dilediğiniz bir yazı yazın

Efektli fontları kullanarak yazınıza ayrıcalık kazandırın

Kendi fotoğrafını veya görselini yükle. Yüklediğiniz fotoğraf 300dpi baskı çözünürlügünde olmalıdır

T-Shirt Baskısı

Senin Logon, Senin Motifin ve Senin Yazın 3 Adımda T-Shirt Baskısı

T-SHIRT TASARLA
Bir tişörtü nasıl tasarlarım? Shirtbaz Tasarım Sihirbazı ile birkaç dakika içinde Tişörtleri online olarak tasarlamanın ne kadar kolay olduğunu öğrenin. Bu videoda size çeşitli tasarım seçeneklerini gösteriyoruz.

Tişört Baskısı Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı


Tişört tasarlamak ve özel baskılı tişört sahibi olmak birçok kişiye zor bir işlem gibi gelebilir. Bunun için tişört tasarımı yapmak, tişört baskısı yapacak yer bulmak derken kafada birçok soru işareti olabilir. Ama tüm bunları silip atacak Shirtbaz ile tişört baskısı artık çok kolay. Shirtbaz ile tişört baskı yapmak, kendi tişörtünü tasarlamak, özel baskılı tişörtü kısa sürede edinmek artık çok kolay.


Tişört Bastır, Tarzını Yansıt

Birçok kişi kendisine has bir tişört sahibi olmak, giydiği tişörtün kendini yansıtmasını, kendi tasarımı ile ortaya koyduğu tişörtünü gururla taşımasını ister. Bunun için özel baskılı tişört gerekmektedir. Ama tişört yapmak kolay mı? Evet, hem de çok kolay. Shirtbaz sayesinde tişört baskısı yapmak ve kendi tişörtünü tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Shirtbaz'a girerek Tasarla kısmından tişört tasarlamaya başlayabilirsiniz. Açılacak pencerede, sizin için özel hazırladığımız tasarım aracını kullanarak kısa sürede kendi tişörtünü tasarlayabilirsiniz. Tişört tasarım aracında isterseniz hazır motiflerden seçebilir, isterseniz yazı veya efektli yazı yazabilir, isterseniz de kendi tasarımınızı bilgisayarınızdan yaparak veya fotoğrafınızı yükleyerek tişört tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.


Her Şey için Tişört Tasarla

Sadece kendi tarzınızı yansıtmak için değil birçok şey için de özel baskılı tişört tasarlayabilirsiniz. Anneler günü için annenize, babalar gününde babanıza, sevgililer gününde sevgilinize tişört tasarlayıp en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Milli bayramlarda, milli duyguları ortaya koyan bir tişört sahibi olmak kim istemez ki? Shirtbaz ile bunu da hazırlayabilirsiniz. Mezuniyet kutlamaları, takım tişörtleri, personel tişörtleri, güvenlik yelekleri, promosyon tişörtleri derken aklınıza gelebilecek her türlü özel baskılı tişört için Shirtbaz'ın tişört tasarım aracını kullanabilir ve tişört baskısı alabilirsiniz. Baskılı tişört tasarlamak artık çok kolay. Shirtbaz ile kendi tişörtünü tasarlayarak tişört baskısı alın, her türlü koşulda kullanabileceğiniz özel baskılı tişörtleriniz olsun. Basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile tişört tasarım aracımız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Kısa sürede hazırlayacağınız tişört tasarımı ile siparişinizi verebilir, tişört baskısı yaptırarak adresinize gönderebilirsiniz. Shirtbaz güvencesi ile kısa sürede kapınıza kadar gelecek özel baskılı tişörtleriniz ile farkı hissedeceksiniz.


Bu kadar kolay: Tişörtünüzü üç adımda online olarak bastırın,