Teknik bir sıkıntıdan dolayı sipariş alamıyoruz.
So Geht's

1

Sol üst köşeden "Kategoriler" butonuna tıklayın ve bir kategori seçin

2

Bir ürün seçin

3

Burada gördügünüz dört adet butona tıklayarak iki dakikada istediğiniz bir ürünü tasarlayabilirsiniz

Bir motif seçin. Motif arşivimizde 5000 den fazla motif bulunmaktadır

Dilediğiniz bir yazı yazın

Efektli fontları kullanarak yazınıza ayrıcalık kazandırın

Kendi fotoğrafını veya görselini yükle. Yüklediğiniz fotoğraf 300dpi baskı çözünürlügünde olmalıdır

Sipariş

Shirtbaz.com İade Koşulları

Bizim tarafımızdan teslim edilen ürünlerde bizden kaynaklanan yanlış baskı veya ürün hatası gibi herhangi bir problem varsa, siparişinizi sizin için ücretsiz olarak değiştirir veya paranızı iade ederiz.

Lütfen sizin icin özel olarak üretilmiş ürünlerin, örneğin kendi adınız, motifiniz veya fotoğrafınız olan tişörtlerin, iade hakkının dışında tutulduğunu unutmayğn. Sipariş vermeden önce lütfen aşağıdaki hususlara dikkat edin:

1) Boyut tablosunu karşılaştırın
Kıyafet bedenleri bağlayıcı değildir ve üreticiden üreticiye değişir. Bu nedenle, her bir ürünün sayfasında ölçüm tablosuna sahibiz, böylece kendiniz için uygun boyutu belirleyebilirsiniz. Giyim ürünlerinde 2 santimetrelik üretime bağlı hata payı olabilir. Boyuttan hala emin değilseniz, baskısız ürün siparişi verebilirsiniz. Bunlar bize iade edildiğinde, ücretin tamamını iade edeceğiz.

2) Büyük veya toptan siparişler
İstenilen ürünlerin boyut, renk, kesim, kalite ve baskı işlemlerinin hoşunuza gittiğinden emin olmanız icin, lütfen önce bir test siparişi yapın. Müşteri hizmetlerimiz de doğru ürünün veya baskı işleminin belirlenmesinde yardımcı olacaktır.

3) Metninizin kontrolü
Girdiğiniz metin otomatik olarak aktarılır ve yazım hataları için ekibimiz tarafından kontrol edilmez.

4) Zamanında sipariş verin
Genellikle tüm siparişler 2-4 iş günü içinde üretilir ve ardından nakliye şirketine verilir. Teslim genellikle 1-4 iş günü sürer. Ne yazık ki, bazen gecikmeler olabilir ve bu şikayet sebebi teşkil etmez. Eğer istediğiniz bağlayıcı bir sipariş tarihiniz varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

5) Uygun bir fotoğraf kullanın
Yüklenen fotoğraflar veya motifler doğrudan dijital baskıda basılır. Bunun için, dosyanın baskı boyutunda 300 dpi çözünürlülüğü olması gerekir. Arka planın yazdırılmasını istemiyorsanız, arka planı çıkardıktan sonra görüntüyü .PNG dosyası olarak kaydetmelisiniz. Bize yüklemek istediginiz dosyayi gönderebilirsiniz; arka planı ücretsiz olarak kaldıracağız: info@shirtbaz.com

Sipariş yaptiktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra değiştirilemez. Müşteri hesabınızda, siparişler ancak ödemenin alınmasına kadar iptal edilebilir veya değişiklik yapılabilir.

Siparişinizle ilgili bir problem olduğunu düşünüyorsanız, lütfen servis ekibimize e-posta veya telefon yoluyla ulaşın. Ödemeyi aldıktan sonra sipariş otomatik olarak üretime geçer ve artık iptal edilemez.

Sipariş durumumu görebilir miyim?

Sipariş durumunu her zaman müşteri hesabınızda görebilirsiniz.

Toptan siparişlerde indirim var mı?

Elbette, toplu indirimlerimiz var, ne kadar çok sipariş verilirse, o kadar az ödeme yaparsınız.

3 üründen itibaren --> %3 indirim
10 üründen itibaren --> %6 indirim
20 üründen itibaren --> %10 indirim
50 üründen itibaren --> %20 indirim
99 üründen itibaren --> %30 indirim

Yüksek adette yapacağınız siparişleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İndirim oranları sepetinize otomatik olarak yansıtılır. Herhangi bir indirim kodu gerekmez.
Toplu indirim, diğer indirimlerle birleştirilemez ve promosyon ürünleriyle birlikte uygulanamaz.

Ürünlerin bedeni nasıldır?

Kıyafet bedenleri bağlayıcı değildir ve üreticiden üreticiye değişiklik arzeder. Bu nedenle, her üründe bir ölçüm tablosun bulabilirsiniz. Böylece kendiniz için uygun boyutu belirleyebilirsiniz. Tekstillerde, 2 santimetreye kadar üretime bağlı ebat farkı ortaya çıkabilir. Ebatlara ragmen beden ölçülerinden hala emin değilseniz, baskısız ürün sipariş edebilirsiniz. Baskisiz ürünü iade etmeniz durumunda ödemiş olduğunuz miktar size iade edilir.

Kendi resminizi yükleyin

Yüklenen fotoğraflar veya motifler doğrudan dijital baskıda basılır. Bunun için, dosyanın baskı boyutunda 300 dpi çözünürlüğe sahip olması ve RGB renk alanında oluşturulması gerekir. Arka planın yazdırılmasını istemiyorsanız, arka planı çıkardıktan sonra görüntüyü PNG dosyası olarak kaydetmelisiniz. Baskı CMYK renk alanında gerçekleştirilir. Lütfen bu renk alanında parlak renklerin gerçekleşmediğini, renk doğruluğunu garanti edemeyeceğimizi unutmayın.

Sipariş miktarında alt sınır var mı?

Hayır, shirtbaz.com'da minimum sipariş miktarı yoktur. İsterseniz size özel sadece bir adet T-Shirt siparişi verebilirsiniz.