Teknik bir sıkıntıdan dolayı sipariş alamıyoruz.
So Geht's

1

Sol üst köşeden "Kategoriler" butonuna tıklayın ve bir kategori seçin

2

Bir ürün seçin

3

Burada gördügünüz dört adet butona tıklayarak iki dakikada istediğiniz bir ürünü tasarlayabilirsiniz

Bir motif seçin. Motif arşivimizde 5000 den fazla motif bulunmaktadır

Dilediğiniz bir yazı yazın

Efektli fontları kullanarak yazınıza ayrıcalık kazandırın

Kendi fotoğrafını veya görselini yükle. Yüklediğiniz fotoğraf 300dpi baskı çözünürlügünde olmalıdır

İptal ve İade Şartları

Cayma Hakkına İlişkin Talimat

Tüketicinin 14 (on dört) günlük cayma hakkı vardır.

Cayma Hakkı

Herhangi bir sebep göstermeksizin 14 (on dört) gün içinde bu sözleşmeden çekilme hakkınız vardır.

İptal süresi, ürünü sizin  teslim aldiniz veya sizin adınıza üçüncü bir tarafın teslim aldigi (nakliye işini yapan kisiler haric) gunden itibaren başlayıp sonraki on dört günü kapsar.

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği olarak, alıcın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda ve fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.

Cayma hakkınızı kullanmak için, sözleşmeden çekilme kararınızın açık bir ifadesiyle (örneğin posta ile gönderilen bir mektup, faks veya e-posta yoluyla) bize bildirmeniz gerekir. Ekte olan örnek cayma formunu da kullanabilirsiniz, fakat zorunlu değildir.

İptal süresini devam ettirmek için, iptal süresinin bitiminden önce cayma hakkının kullanıldığına dair bir bildirim göndermeniz yeterlidir.

Cayma Hakkının Etkileri

Siparişten cayma durumunda, satın alınan ürünler için sizden aldığımız tüm ödemeyi ve teslimat ücretlerini (sunduğumuz en ucuz standart teslimattan farklı bir teslimat türü seçmiş olmanızdan kaynaklanan ek maliyetler hariç) geri ödeyeceğiz. Bu ödeme siparişin iptali ile ilgili talebinizi aldığımız tarihten itibaren en geç 14 (on dört) gün içerisinde yapılacaktır. Söz konusu ödeme için aksini açıkça belirtmediğiniz sürece ilk işlem için kullandığınız ile aynı ödeme yöntemini kullanacağız. Her durumda, söz konusu geri ödemenin bir sonucu olarak herhangi bir ücrete maruz kalmayacaksınız. Siparişlerin iptali durumunda ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 (on dört) gün içerisinde (Shirtbaz.com, Zeytin e-Ticaret Limited Şirketi Yalı Mahallesi, Hürriyet Sokak Akın Apt. 5/1 34844 Maltepe/İstanbul) adresimize iade edilmesi veya teslim edilmesi gerekmektedir. İptal edilen ürünler teslim alınana kadar yada ürünlerin iptal edildiğine dair belgenin tarafimiza bildirilmesine kadar geri ödemeyi reddedebiliriz. Son tarihi geçirmemek için, ürünleri 14 (on dört) günlük dönem sona ermeden önce göndermeniz yeterlidir. Ücret iadesini talep ettiğiniz ürününüzün, tarafımıza ulaştıktan sonra inceleme birimi tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürünlerin iadesinde ani doğan masraflar tarafımızca kabul edilememektedir. Sizden kaynaklanan bir nedenle ürünün değerinde (niteliğinde, özelliklerinde ve işlevinde) bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa kusur oranında şirketimizin zararları (ürünlerin yıpranmasına ilişkin) tarafınızdan tazmin edilir.

 

Örnek-Cayma Formu

(Cayma taleplerinizi işbu formu kullanarak bize geri gönderebilirsiniz.)

– Kime: Zeytin e-Ticaret Limited Şirketi Yalı Mahallesi, Hürriyet Sokak Akın Apt. 5/1 34844 Maltepe/İstanbul, info@shirtbaz.com

– Aşağıdaki ürünler için siparişimi iptal etmek ve caymak istediğimi bildiririm(*):

– Sipariş numarası:

– Sipariş tarihi (*)/teslim tarihi (*):

– Tüketicinin adı ve soyadı:

– Tüketicinin adresi:

– Tüketicinin imzası (sadece kağıt üzerine bildirildiğinde):

– Tarih:
(*) Uygun şekilde silebilirsiniz.